Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Vdiq nga kontakti me energjinë elektrike, zbardhen të dhëna të reja (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

80fb99770bdeb32ef18b4d755cd2a8fd

Është identifikuar personi, i cili vdiq nga kontakti me energjinë elektrike në fshatin Theth ditën e sotme.

Ai është 32-vjeçari A.C., i cili banonte në qytetin e Shkodrës. Ai po shkarkonte tulla nga mjeti i tij i transportit dhe ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.
Goditja ka qenë e befasishme dhe i riu ka vdekur në vend.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:
Theth/Shkodër

Më datë 13.09.2019, ora 15:40, në qendër të fshatit Theth, Shkodër, duke punuar me një mjet vetshkarkues ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka gjetur vdekjen shtetasi A. C. 32 vjeç, banues në lagjen Mark Lula, Shkodër.

Në vendngjarje është nisur menjëherë grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Më shumë

spot_img