Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vdes papritmas modelja e njohur amerikane, pesë ditë më parë festoi ditëlindjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fb42e9a7133f62a50c0c7ed4c02c6e55

Ka ndërruar jetë papritmas modelja e njohur Stella Tennant në moshën 50-vjeçare.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije familja e saj, të cilët janë shprehur se ishte një ikje e papritur.

“Është trishtim i madh të shpallim vdekjen e papritur të Stella Tennant. Ajo ishte një grua e mrekullushme dhe një frymëzim për të gjithë ne,” thanë ata.

Modelja vetëm 5 ditë më parë kishte festuar 50-vjetorin e lindjen.

Policia është shprehur se ishte një vdekje natyrale dhe se nuk kishte asnjë rrethanë të dyshimtë rreth vdekjes së saj.

Tannant u bë e famshme pas fotosesioneve për Vogue, Versace, Karl Lagerfeld Calvin Klein, Alexander McQueen dhe shumë revizta të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img