Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Vdes në rrethana misterioze një person në lokal (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në një fshat të Gramshit.

Shtetasi Olsi Lativi 42-vjeç me banim në fshatin Grabovë e Poshtme, ka ndërruar jetë në rrethana misterioze në Gramsh, pak pasi ka dalë nga një lokal në lagjen “Parku”.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe kanë nisur hetimet paraprake, nga të cilat rezulton se trupi i viktimës nuk ka shenja dhune në trup.

Sakaq, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img