Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Vdes në rrethana misterioze në Londër miliarderi 33-vjeçar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 33-vjeçar, biznesmen dhe pronar i disa hoteleve ka ndërruar jetë në rrethana misterioze në Londër.

Mediat britanike bëjnë me dije se Vivek Chadha, i cili ishte i afërt me Partinë Konservatore, u rrëzuar dhe ndërroi jetë pas një feste në klubin e natës Myfair të Londrës.

Ai ishte një prej donatorëve të rëndësishëm të Konservatorëve, dhe shpesh shfaqej në evente krah David Cameron dhe Theresa May.

Vdekja vjen vetëm një javë pasi ai u martua me modelen 29-vjeçare Stuttee Chadha, në një dasmë luksoze në hotelin JW Marriott Grosvenor House.

sdfgergeg4gh3gh
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img