Vdes në plazhin e Durrësit i moshuari, kishte dalë të shëtiste buzë detit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:08 14-07-2020 Vdes në plazhin e Durrësit i moshuari, kishte dalë të shëtiste buzë detit Foto ilustruese

Një 80 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Durrësit.

Paraprakisht, bëhet me dije se i moshuari i identifikuar si Xh.Kamberi kishte dalë të shëtiste buzë detit në zonën e Pistës Iliria dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 05:30, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, në rërë të breg detit, është gjetur pa shenja jete shtetasi Xh.K., rreth 80 vjeç, banues në Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011580944061279
array(1) { ["section"]=> string(79) "vdes-ne-plazhin-e-durresit-i-moshuari-kishte-dale-te-shetiste-buze-detit-213763" }