Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Vdes në moshën 52-vjeçare aktorja e njohur e “Peaky Blinders”, nuk ia doli pas një beteje të gjatë me kancerin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndëruar jetë në moshën 52-vjeçare Helen Mccrory, ylli i skenës dhe ekranit të njohur për rolet e saj në filmat Harry Potter dhe serialin e famshëm ‘Peaky Blinders’. Ajo ka luajtur edhe në filmin e James Bond.

DpECmwDXcAAB7z9

17073772 0 image a 44 1565310512669

Lajmi u bë më dije nga burri i saj, i cili tha se Helen vdiq pas një beteje me sëmundjen e kancerit.

Aktori Damian Lewis, i cili u martua me Mccrory në 2007, përmes një postimi në Twitter tha se ajo kishte vdekur paqësisht në shtëpi pas “një beteje heroike me kancerin”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img