Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Vdes në mënyrë të mistershme punonjësi 22-vjeçar i Google

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një punonjës i Google është gjetur i pajetë në zyrën e tij, në degën e kompanisë në Nju Jork.

Scott Krulcik, 22 vjeçar me profesion inxhinier softueri u gjet i pajetë në tavolinën e tij të punës. Pavarësisht ndihmës së parë 22-vjeçarin nuk kanë mundur ta sjellin në jetë.

Shkaqet e vdekjes janë ende mister, ndërsa policia bëri me dije se në trupin e tij nuk ka shenja dhune dhe vdekja nuk është e dyshimtë. Hetimi për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes ka nisur tashmë.

I riu nuk kishte probleme të mëparshme shëndetësore, ndërsa vdekja e papritur tronditi edhe fqinjët ku ai banonte, të cilët e njihnin si njeri pozitiv dhe plot energji.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img