Vdes mbretëresha e Pokerit, kjo është pasuria marramendëse që përfitojnë fëmijët e saj

Publikuar tek: bota, më 13:36 14-03-2019 Vdes mbretëresha e Pokerit, kjo është pasuria marramendëse që përfitojnë fëmijët e saj

Një grua nga Çekia ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë teksa po dilte nga kazinoja.

Emma Fryer, 42-vjeç, ishte një lojtare profesioniste në Poker. Sipas the Mirror ajo shumë herë përshkruhej si Mbreteresha e Pokerit pasi kishte fituar në turne më shumë se 12 milion euro. Filloi nga kazinotë e Londrës ku ajo jetonte dhe arriti të bëhej profesioniste dhe të merrte pjesë në kampionatet ndërkombëtare.

Emma ishte në Las Vegas ku ajo merte pjësë në turneun botëror dhe kishte fituar në tavolinën e parë 500 mijë euro. E lumtur nga fitimet e saj doli për ta festuar por një burrë me emrir Fryer që humbi kontrollin e makinës e ka goditur dhe gruaja humbi jetën në spital.

Sipas the Mirror tani të ardhurat e saj nga Pokeri që janë me shumë se 12 milion euro do i ndajnë 2 femijët dhe burri i saj.

Gruaja 42-vjeçare punonte si kuzhiniere por ishte aq me fat sa kishte bërë karrierë edhe në Poker.

53778702_517165595476586_4068039731093438464_n.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas 34 vitesh, vritet jashtë shtëpisë bosi i parë i krimit
Dy gra përleshen dhunshëm në autobus, VIDEO po bën xhiron e rrjetit »
Article Logic
Execution time: 0.011748075485229
array(1) { ["section"]=> string(92) "vdes-mbreteresha-e-pokerit-kjo-eshte-pasuria-marramendese-qe-perfitojne-femijet-e-saj-156403" }