Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Vdes Britney Spears”, Sony Music e deklaron të vdekur këngëtaren e famshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

129fa7a4c79248c9f4200a3d8ecdd0fe

Duket se hakerat ose ndonjë gabim i trashë njerëzor nga llogaria e gjigantit muzikor Sony Music, ka bërë që miliona fansa të këngëtares Britney Spears të kapen nga paniku, pas një postimi që e ka deklaruar atë të vdekur.

“Britney Spears vdiq në aksident

Do t’ju tregojmë më shumë së shpejti rreth ngjarjes

RIP Britney Spears”, shkruhet në tweet-in nga Sony Music Global që menjëherë ka marrë udhën dhe është shndërruar në lajm, transmeton Newsbomb.al.

“Vdekja” e Britney Spears është njoftuar vetëm një ditë pas ndarjes nga jeta të këngëtarit të famshëm britanik George Michael. /Newsbomb.al

Screaefqdgf3rqw3raserfnshot_1.jpg

wrty45y4w5yhfghh.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img