Vdes 48-vjeçarja shqiptare në Selanik, e zuri poshtë zetori që drejtonte i biri

Publikuar tek: rajon, më 17:07 27-07-2020 Vdes 48-vjeçarja shqiptare në Selanik, e zuri poshtë zetori që drejtonte i biri Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Moschopotamos të Selanikut, ku një 48-vjeçare shqiptare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti.

I biri i saj 29-vjeçar po drejtonte një mjet bujqësor, teksa u përmbys duke zënë poshtë nënën e tij. E plagosur ka mbetur edhe një 31-vjeçare që po hipte në zetor.

Sipas mediave greke, e ëma dhe i biri jetonin dhe punonin prej vitesh në këtë zonë. Grupi hetimor ende po punon për të zbardhur shkaqet e sakta të aksidentit tragjik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekord i zi në Kosovë, 8 viktima dhe 276 të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve
»
Article Logic
Execution time: 0.01065993309021
array(1) { ["section"]=> string(85) "vdes-48-vjecarja-shqiptare-ne-selanik-e-zuri-poshte-zetori-qe-drejtonte-i-biri-215161" }