Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vdekja trishtë e 27-vjeçares nga Berati, e infektuar dhe motra e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b8a1fe251e2636746c0658007559d46 scaled

Një ngjarje e rëndë u shënua dje në vendin tonë, ku një 27-vjeçare humbi jetën si pasojë e infektimit me koronavirus.

Screenshot_5.jpg

Prej ditësh vajza ndodhej e shtruar tek “Shefqet Ndroqi”, ku fatkeqësisht ditën e sotme u përcoll në banesën e fundit nga familjarët e saj.

Screenshot_6_copy.jpg

Por mësohet se edhe motra e të resë rezulton të jetë e infektuar me virusin Covid-19.

Ndërkohë situata në spitalet e Covid-paraqitet e rëndë, ku ka një numër relativisht të lartë të numrit të pacientëve të shtruar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img