Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Vdekja tragjike e shqiptarit në Greqi, 35-vjeçari ishte duke prerë dru, i ra nga dora sharra elektrike dhe i preu fytin 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që u shënua në Chania të Greqisë, ku një shqiptar u gjet në një arë i pajetë me fytin e prerë.

Bëhet me dije se ka qenë një aksident në punë që ka përfunduar në një tragjedi. Shqiptari 35-vjeçar së bashku me partneren dhe vëllain ishin në një arë duke prerë dru, ku shqiptarit i ka shpëtuar nga duart sharra elektrike duke i prerë fytin.

Edhe pse ambulanca ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes ka qenë e pamundur që të mbahej në jetë shqipatri.

Më shumë
spot_img
spot_img