Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Vdekja e reperit grek hidhëron Morena Tarakun, do të bënin bashkë një këngë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mad Clip, reperi i njohur grek ka humbur jetën gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti tragjik.

Këngëtari po udhëtonte me një makinë tip “Porsche”, ku humbi kontrollin dhe u përplas me pemën duke humbur edhe jetën.

Në lidhje me lajmin e hidhur së fundmi ka reaguar edhe këgëtarja e njohur Morena Taraku.Taraku ka publikuar një foto të reperit ku shkruan “s’mund ta besoj”.

Ajo ka zbuluar se me reperin kishin planifikuar për të bërë një bashkëpunim. “Kënga jonë mbeti…” shkruan ndër të tjera këngëtarja.

Screenshot 43
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img