Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Vazhdon kaosi në aeroport, pas pritjes së gjatë në rradhë gruas i bie të fikët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa ishte duke pritur për gati shtatë orë një pasagjereje në aeroportin e Hathrow në Londër I ka rënë të fikët.

Nga pamjet e publikuara në internet shihet teksa gruaja është shtrirë në mes të aeroportit teksa stafi është duke u kujdesur që ajo të marrë ndihmën e duhur.

Të shumtë janë ata pasagjerë të cilët detyrohen të presin në rradhë për shkak të pandemisë së Covid-19.

Sipas mediave britanike rreth 800 punonjës kufitarë po punojnë në Heathrow dhe që të gjithë janë aktualisht në punë për të përballuar fluksin e madh të udhëtarëve.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img