Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas aventurës në Tokyo, Calja dhe Smajlaj fotografohen me karrocë në duar (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja mori vendin e katërt në Olimpiadën e Tokyos, teksa për vetëm 1 kilogram nuk ia doli dot të shkruajë historinë. 

Në krahun tjetër, atleti shqiptar Izmir Smajlaj u rendit vetëm i nënti në grupin B të kualifikueseve.

Të kthyer para kohe në shtëpi, si Calja dhe Smajlaj kanë gjetur momentin e duhur për të kaluar kohë së bashku si miq. Në një postim të bërë në rrjetet sociale nga peshëngritësi, nuk mungojnë batutat.

“Vazhdon sërish faza përgatitore verë-vjeshtë 2021”- shkruhet në postim, teksa shtyjnë nga një karrocë për fëmijë.

Izmir Smajlaj dhe Briken Calja
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img