Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vazhdon dërgimi i vakteve në çdo shtëpi për të moshuarit e Elbasanit, Balla: Askush s’do mbetet kurrë vetëm (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c9b11d0824f82edf52bde83e1daf31ed

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, njëherazi deputet i qarkut të Elbasanit Taulant Balla ka njoftuar se vazhdon dërgimi i vakteve ushqimore në shtëpi, për të moshuarit që janë vetëm.

Përmes një postimi në “Facebook”, ai deklaron se distanca sociale lehtëson betejën dhe askush nuk do të mbetet vetëm.

Gjithashtu Balla i bën thirrje qytetarëve të telefonojnë të moshuarit që kanë pranë për kujdes .

Status i plotë:

Edhe sot vazhdon dërgimi i vakteve ose ushqimeve bazë derë më derë për të moshuarit e Elbasanit që janë vetëm!

Askush s’do mbetet kurrë vetëm – distanca sociale veç na lehtëson betejën, duke mos harruar solidaritetin!

Telefono të moshuarit pranë teje për kujdes!

Me ndihmën e zotit, ne do të dalim më të mirë dhe më të fortë nga kjo luftë!

Frikë aspak, kujdes po!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img