Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Vazhdojnë largimet nga puna, Ekonomi shkarkon Drejtorin e Postës Skrapar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme shkarkimet kanë prekur një tjetër drejtues.

albsig

spring

Ministria e Zhvillimit Ekonomik ,Turizmit ,Tregëtisë dhe Sipërmarrjes ka kërkuar shkarkimin e  drejtorit të Postës Shqiptare në Skrapar.

Albert Bregu ka marrë sot shkresën për largimin nga puna. Motivacioni nuk bëhet ende i ditur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img