Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vazhdojnë kërkimet te Hotel Miramare, forcat turke AFAD në gatishmëri (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a1e016cbe9e2fdca691e3940efb8e0e

Ekipet e specializuara turke të kërkim-shpëtimit, forcat Afad, po vazhdojnë kërkimet në hotelin Miramare në Durrës.

Sipas raportimeve edhe nga pronari i hotelit, banakieri është ende brenda nën rrënoja.

Nuk dihet ende gjëndja e tij shëndetësore, por përveç tij dyshohet se mund të ketë edhe persona të tjerë të mbetur mes gërmadhave.

Forcat turke Afad vazhdojnë kërkimet dhe janë të pajisur me mjete të specializuara, kamera termike dhe me prozhektorë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img