Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Vatër e madhe e flakësh pushton ullishtet e Belshit

spot_img

Lajme të ngjashëm

a5784906f98e6afff1c85f3866ea6247

Një vatër e madhë zjarri raportohet të jetë përhapur ditën e sotme në fshatin Sefran, në afërsi të Belshit.

Flakët janë përhapur në gjithë sipërfaqen e kodrave me ullishte, dhe aktualisht janë vetëm pronarët e tyre që po luftojnë me flakët për të bërë të mundur izolimin e tyre. Burime bëjnë me dije se vatra e zjarrit ka marrë përmasa të mëdha dhe është kërkuar ndihma e zjarrfikësve nga Belshi dhe Elbasani. 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img