Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vasilika Hysi uron për 8 Mars 2 ikonat: Tinka Kurti dhe Nare Qesari modeli i grave që na frymëzojnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5bd6dc9d4c91e09fdefb03bbcfe55812

Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi ka uruar dy ikonat Tinka Kurtin dhe Nare Qesarin.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka përcjellë urimin për 8 Marsin.

Hysi ka realizuar edhe disa foto me dy zonjat e nderuara, të cilat i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

“Nuk ka më bukur të nisësh këtë ditë duke uruar dy ikona: Tinka Kurtin dhe Nare Qesarin.

Modeli i grave që duhet të na frymëzojnë çdo ditë dhe në çdo hap!

Bashkë me urimet e dhëna, mora urime nga kolegu i mirë Arbeni, miqtë e mirë Flori dhe Migena”,- shkruan Hysi.

1.jpg

2.jpg

158285107_273229244337819_15438591123754786_n.jpg

158368343_439520300690850_6518263906967378092_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img