Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Vasili nga Shkodra: U përpoqëm të kishim një garë elektorale me PD-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i LSI Petrit Vasili, në ceremoninë e inagurimit të godinës së Gjykatës së Apelit ka deklaruar se konflikti në politikë pengon gjithçka dhe se partia e tij i përpoq që të kishte një garë elektorale edhe me PD-në.

“Konflikti në politikë pengon gjithcka, pengon reformat. Duhet një zgidhje sa më shpejt!U përpoqëm të kishim një garë elektorale edhe me PD-në”, tha Vasili duke vënë theksin edhe njëherë te zgjidhja e ngërçit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img