Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vapa “i merr frymën” Vildane Zenelit, modelja “nxeh rrjetin” me foton e zhveshur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale. Së fundmi bukuroshja brune ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa mbulon me duar pjesën e gjoksit.

“Shumë nxehtë dreqi e mori”, shkruan Vildane krahas fotos që nuk i lë vend më tej imagjinatës së ndjekësve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img