Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Vangjush Dako në fushatë për PS-në, reagon kandidati i PD: Kërkon ta shndërrojë qytetin në “non grata”! Ne do luftojmë që Durrësin t’ua kthejmë qytetarëve

Lajme të ngjashëm

Kandidati i Partisë Demokratike në Durrës, Luan Hoti, ka reaguar pas fotove të publikuara në media ku shihet Vangjush Dako duke bërë fushatë në mbështetje të Emirjana Sakos së PS-së.

Hoti shkruan se Dako dhe Sako po kërkojnë ta shndërrojnë qytetin në “non grata”, siç ëhstë edhe ish-kryebashkiaku, teksa shton se ai dhe PD do të luftojnë që Durrësi t’u kthehet qytetarëve.

“Fushata Dako-Sako për kryetar bashkie kërkon ta shndërrojë qytetin tonë në non grata si Dako.

Ne do të luftojmë që Durrësi t’u kthehet qytetarëve dhe t’u shërbejë vetëm qytetarëve. Ata po luftojnë për veten e tyre”, shkruan Luan Hoti.

Më shumë