Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

Vangjel Tavo thirrje Bledi Çuçit: Të pres në përballje! Ku dhe kur të duash!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet i LSI-së në Gjirokastër Vangjel Tavo, i ka bërë thirrje për debat të hapur publik kandidatit të Partisë Socialiste, Bledi Çuçi.

Nëpërmjet një postimi në Facebook Tavo i kërkon Çuçit të zgjedhë vendin dhe orën në të cilën ai do të realizojnë debatin publik.

Ndër të tjera Tavo ka kërkuar nga Çuçi të tregojë se sçfarë ka bërë ai gjatë viteve të qeverisjes.

Postimi i plotë

E ftoj Çuçin në një debat të hapur publik, ku të dojë, vendin, ditën dhe orën ta zgjedhë ai vetë, e të diskutojmë përballë që nga inskenimet për blerje votash e deri në prezantim idesh nëse ka dëshirë.

Dhe mbi të gjitha le të flasë përballë meje dhe t’u drejtohet publikisht familjeve të thjeshta të qarkut tonë për çfarë u ka bërë “Rilindja” këto vite.

Të pres!

Ku dhe kur të duash!

Vangjel Tavo

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit