Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Vangjel Dule plas “BOMBËN” dhe akuzon me emra: Videon kundër meje e ka sponsorizuar Gent Strazimiri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule ka akuzuar Gent Strazimirin si personin që ka sponsorizuar videon kundër tij që bëri xhiron e rrjeteve sociale.

Ai tha se këtë e ka kuptuar sepse video i ka dalë e sponsorizuar nga Strazimiri në Instagram. Kjo është një akuzë e fortë nga Dule, që tregon se brenda koalicionit opozitar ka patur përçarje.

“Këtë video e kanë bërë kandidatë të PD-së, unë e di shumë mirë. Kjo video më ka dalë sponsored në Instagram, është bërë nga një kandidat i PD-së me emër Gent Strazimiri. Mua më ka kushtuar vota kjo, nuk e di se sa. Kjo nuk është në dëm të PBDNJ-së,kjo gjë është edhe në të keqen e PD-së,”–tha Dule.

spot_img

Më shumë

spot_img