Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

VIDEO/ Valoni i futet në tualet, “shpërthen” Antonela: Të jetë hera e fundit që më futesh kur bëj dush

Lajme të ngjashëm

Valon Shehu ka qenë banori më i ri i cili hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Që në momentin që këngëtari u bë pjesë e Vip-ave në Big Brother ata e pritën shumë mirë atë.

Por, Antonela së fundmi i ka bërë një shaka këngëtarit, shaka e cila e ka “frikësuar” paksa atë.

Ajo tregoi në bisedë e sipër në tavolinën e ngrënies, ku ndodheshin dhe disa banorë të tjerë, se çfarë i kishte bërë këngëtarit.

Ata të dy rastisën në banjë ku Antonela ishte duke bërë dush dhe mbasi kishte dalë, ajo mendoi ta ngacmonte pak atë.

“A e dini çfarë i bëra Valonit mbrëmë? Isha duke bërë dush dhe duke hyrë Valoni aty në banje më shef mua që jam duke bërë dush edhe ndihet në siklet edhe ikën. Dal unë prej dushi dhe them ti bëj shaka, i shkoj tek dera dhe I them: ‘Dëgjo këtu çfarë po të them, të jetë hera e fundit që unë kur të jem në banjo ti hyn brenda!’ Dhe ai ngeli kështu. ‘Më fal’ tha ‘Unë nuk e dija’ mua më kapi gazi. Më tha: ‘Ti s’je normal a!’”, tregon Antonela.

Më shumë