Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Valon Shehu flet hapur: Më ka ngel hatri me kolegët. Ku ndryshojnë gocat e Kosovës nga gocat e Shqipërisë

Shkruar nga Newsbomb

Valon Shehu, këngëtari nga Kosova i cili bëri gjithë publikun për vete me këngën “Një ditë”, konkurruese në festivalin “Kënga Magjike”, është i qefmbetur me mënyrën se si kanë votuar kolegët e tij.

“Me thënë të drejtën më ka ngel hatri me artistët. Nprovat i bëjmë më përpara, dhe në prova gjenerale u duartrokit më shumë kënga jeme. Kur vjen puna te votat u ndanë grupe grupe, dy atje tre andej. Është shumë e vërtetë që marrin në telefon dhe thonë më voto mua. Por vitet e kaluara nuk bëhej telefon. Kët vit ka rënë shumë telefoni.

Kjo nuk ka lidhje, kjo e kompromiseve ndodh jashtë këngës magjike”, është shprehur Valoni për emisionin “Thumb” ndërsa ka treguar edhe një ndryshim mes vajzave të Kosovës e atyre të Shqipërisë.

“Gocat e Shqipërisë ke rastin me bë muhabet. Ndërsa gocat e Kosovës, po nuk i pëlqeve atyre që në fillim të thonë: ik mor andej”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese