Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Valon Behrami do mungojë 6 ndeshje me Hamburg, u operua në gju

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesfushori kosovar që luan me kombëtaren zvicerane të futbollit Valon Behrami do t’i mungojë Hamburgut në gjashtë ndeshjet e para të pjesës së dytë të kampionatit në Bundesliga.

Sipas gazetës gjermane, Bild, mesfushori kosovar pritet të mungojë në gjashtë ndeshjet e para të pjesës së dytë të kampionatit gjerman, pasi ai ka operuar gjurin gjatë pushimit dimëror dhe shërimi i tij ka shkuar më ngadalë se sa është pritur. Behrami pritet të jetë i gatshëm për ekipin vetëm në fund të shkurtit.

“Unë shpresoj se Valoni do të rikthehet sa më shpejtë që është e mundur. Por, gjasat nuk janë edhe aq të mira dhe shpresat për një rikthim të tij në fushë në fillim të pjesës së dytë të kampionatit tashmë janë shuar”, ka deklaruar drejtoi i Hamburgut, Peter Knäbel. Pjesa e dytë e Bundesligës nis këtë fundjavë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img