Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Vallja” e Capital T “tërbon” rrjetin, në vetëm pak orë mijëra klikime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Capital T është një ndër reperët më in të momentin dhe një nga artistët të cilët ka “rrëmbyer” qindra zemra vajzash.

Çdo projekt i këngëtarit është një sukses i vërtet dhe sapo lancohet klipi i ri fansat me zor presin projektin e rradhës.

Kënga e fundit e Capital T e titulluar “Valle” ka ardhur me shumë element tradicionale shqiptare të cilat janë modernizuar më së miri nga vetë artisti.

Pas disa postimeve në rrjetet social dhe pas publikimit të projektit është mësuar se Alau dhe EliËtf të njohur si TrapHouseMob janë producentët e këngës Dior nga Pop Smoke.

Në vetëm pak orë kjo këngë numëron mijëra klikime në “Youtube” dhe sigurisht ky sukses pritej.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img