Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Valencia refuzon ofertën për Otamendin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Klubi i Valencias ka konfirmuar se ata kanë refuzuar një ofertë me vlerë gati £ 27 milion për mbrojtësin Nicolas Otamend, por nuk bëjnë me dije emrin e klubit që e ka bërë ofertën.

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague ka thënë se ka qënë klubi i  Manchester United që bëri ofertën per këtë lojtar. Por kjo është duke u mohuar fuqimisht nga burimet brenda Old Trafford dhe Valencia e cila, thotë gjithashtu se Otamendi do të qëndrojë në klub edhe këtë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img