Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Valbona Mema, Rati dhe Eli Fara bëhen bashkë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8 Marsi i ka gjetur bashkë tre këngëtarët që nuk lëvrojnë të njëjtën muzikë por që organizatorët i kanë parë si treshen ideale për një mbrëmje festive.

Valbona Mema, Rati dhe Eli Fara do të interpretojnë bashkë në Londër për festën e 8 marsit.

Përmes një “video-selfie” ata ftojnë gjithë fansat e tyre t’u bashkohen.

{mp4}34479{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img