Valbona Mema i prek të gjithë, shkruan për bashkëshortin e ndjerë: Do mbetesh dashuria e jetës sime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:04 18-05-2016 Valbona Mema i prek të gjithë, shkruan për bashkëshortin e ndjerë: Do mbetesh dashuria e jetës sime Valbona Mema me djalin e saj, Elxhinin

Kanë kaluar më shumë se 14 vite nga humbja e bashkëshortit të saj të ndjerë por për këngëtaren e dashur për publikun shqiptar, Valbona Mema, Sokoli do të mbetet gjithnjë dashuria e saj.

Sot, Valbona kujton ditëlindjen e tij dhe ka prekur zemrat e të gjithëve me fjalët e ndjera.

“Sa të rroj do të kujtoj. Je në zemrën time dhe do mbetesh dashuria e jetës time.18 Maj.. ditëlindja jote ... Sokol”, shkruan këngëtarja.

Valbona që pas ikjes së të shoqit, të gjithë vëmendjen ia ka dhënë dy fëmijëve, vajzës dhe djalit, për të cilët thotë se i ka si dritën e syve.

sokol.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090508460998535
array(1) { ["section"]=> string(103) "valbona-mema-i-prek-te-gjithe-shkruan-per-bashkeshortin-e-ndjere-do-mbetesh-dashuria-e-jetes-sime-40795" }