Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vaksinohet Ledri Vula, udhëton nga Kosova drejt Shqipërisë për të marrë vaksinën kundër Covid-19 (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi, Ledri Vula ka marrë dozën e tij të vaksinës anti-Covid, proces të cilin e ka kryer në Shqipëri pasi ai posedon pasaportë shqiptare.

Ledi ka udhëtuar nga Kosova drejt Shqipërisë për tu vaksinuar kundër covid-19 në një nga qendrat e shpërndarjes së vaksinave në Tiranë.

Nga pamjet e siguruara nga “Telegraf”, Ledri shihet duke marrë dozën e tij të parë të vaksinës dhe shumë prej personave të cilët ishin të pranishëm në stendët e vaksinimt kanë përfituar të shkrepin një foto me reperin më in të momentit. Kujtojmë se ditën e djeshme Ledri publikoi projektin e tij më të ri “Don Mo”, i cili në vetëm pak orë ka grumbulluar mijëra klikime dhe duket se ka për të qenë një ndër hitet e verës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img