Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Vaksinohen mijëra mësues me AstraZeneca, Manastirliu: Vijojmë me ritme të mira dhe pa asnjë problem, së afërmi do të kemi lajme të mira…(E plotë)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a478cc9f89bfa8f432e96652581dd194

6120 mësues janë vaksinuar kundër koronavirusit me AstraZeneca.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Manastirliu thotë se tani mësuesit janë më të sigurt, ndërsa tregon se vijon në gjithë Shqipërinë vaksinimi i arsimtarëve, me ritme të mira.

Ndër të tjera ministrja shprehet se së afërmi do të ketë lajme të mira për intensifikimin e procesit të vaksinimit në ditët në vijim.

“6120 mësues janë sot më të mbrojtur nga covid19, pas marrjes së dozës së parë të vaksinës, ndërsa vijon në gjithë Shqipërinë vaksinimi i arsimtarëve, me ritme të mira dhe pa asnjë problem.

*Së afërmi, lajme të mira për intensifikimin e procesit të vaksinimit në ditët në vijim,” shkruan Manastrilriu.

Më shumë

spot_img
spot_img