Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Vaksinohen gazetarët dhe operatorët e parë në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarët dhe operatorët e parë të mediave në Shqipëri janë vaksinuar dje në Sheshin Skënderbej.

Procesi ka nisur në orën 15.00 dhe do të vazhdojë çdo ditë, pas këtij orari. Ministria ka kërkuar dje që pronarët e mediave të përgatisnin listat e me gazetarët dhe stafet e tyre dhe t’ia dërgonin Operatorit të Kujdesit Shëndetësor të Tiranës.

Menjëherë pas njoftimit, shumë gazetarë dhe punonjës të medias janë paraqitur në Shehsin Skënderbej dhe kanë marrë dozën e parë të vaksinës kineze Sinovac.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img