Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Vajzë me fat, ja si e surprizon partneri Dua Lipën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bf38f9186c90b976e45c50f0848f0e06

Dua Lipa më herët këtë javë ka publikuar në Instagram dy foto, ku në njërën shfaqet Anwar duke e puthur në hundë, ndërsa në një tjetër duke ia “shtypur” fytyrën me duar.

Çifti duken të dashuruar në maksimum dhe Dua nuk ka nguruar të tregojë se sa shumë i mungojnë këto momente.

Ndërkohë Anwar edhe pse është me milje larg Duas ka bërë së fundmi një gjest shumë të bukur.

Ai i ka blerë asaj lule, gjë të cilën na e ka treguar vetë këngëtarja nëpërmjet një Instastory,  ku ka shkruar:

“Ndihem vajza më me fat në botë!”

Screenshot_18.jpg

A nuk është romantik Anwar? Nuk e dimë se çfarë fshihet pas këtij gjesti, por mund të ketë lidhje me publikimin e këngës së saj të re me Mileyn.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img