Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Vajzë apo djalë? Eni dhe Genci konfirmojnë pritjen e ëmbël dhe zbulojnë gjininë e fëmijës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Eni Koçi dhe Genc Prevukaj ditë më parë kanë njoftuar fansat e tyre për martesën e tyre që prej vitit 2019.

Të dy ndan imazhe në llogaritë e tyre në Instagram ku Eni shihet me fustan të bardhë teksa Genci me kostum elegant.

albsig

spring

Ndërkohë, sot (e diel) dyshja kanë publikuar bashkëpunimin “Ama” dhe në videoklipin e këngës kanë zbuluar se po bëhen prindër për herë të parë.

Eni dhe Genci në fund të klipi bëjnë zbulimin e gjinisë së foshnjës e cila është vajzë ndërsa ata shihen të lumtur kur kuptojnë këtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img