Vajza shqiptare që po korr sukses në SHBA, si e prezanton ish-Presidenten Atifete Jahjaga para syve të gjithë botës

Publikuar tek: bota, më 11:49 23-01-2017

Arela Haluci, është vajza shqiptare që po tërheq vëmendje në arenën ndërkombëtare. Arela ka prezantuar në Institutin "Albright" për Çështjet Globale ish- Presidenten e Kosovës Atifete Jahjaga.

 E re në moshë por shumë e talentuar, Arela po ecën me ritme të shpejta në karrierën e saj. Më herët ajo ka punuar në stafin e Hillary Clinton dhe pjesë e tij vazhdon të jetë edhe tani.

“Unë jam Arela Huluci.  Për vendin tonë, për gjithë shqiptarët anë e mbanë botës, ajo është një emblemë, një lidere... “, thotë vajza e gjyqtarit duke iu referuar ish Presidentes në fytyrën e së cilës lexohet qartë kënaqësia dhe emocioni teksa dëgjon Arelën ta prezantojë në këtë formë para syve të gjithë botës.

Për më tepër ndiqni videon e mësipërme!

arela.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis të marrë formë agjenda ndërkombëtare e presidentit Trump, pret homologun e parë në Shtëpinë e Bardhë
NATO drejt shpërbërjes? Zëvendësi i Erdogan: Është organizatë terroriste, njësoj si ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.011373043060303
array(1) { ["section"]=> string(120) "vajza-shqiptare-qe-po-korr-sukses-ne-shba-si-e-prezanton-ish-presidenten-atifete-jahjaga-para-syve-te-gjithe-botes-66366" }