Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Vajza seksi shkakton kaos në në AEROPORT, del me bikini dhe bën ‘twerk’ (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja 22-vjeçare Kate Jo i ka lënë të gjithë pa fjalë në aeroportin e Las Vegas në Amerikë pasi ka shkuar atje me bikini.

22-vjeçarja ka një llogari në instagram me 180 mijë followers të cilte e kanë shijuar me rroba banjo ndërsa ajo ishtë në aeroportin amerikan. Madje 22-vjeçarja hodhi edhe një video ku ajo është parë dukë bërë tëerk e duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Autoritetet vendase nuk e kanë arrestuar dhe nuk dihet nëse ajo ka udhëtuar me bikini në avion ose kjo ishtë thjesht për të provokuar fansat.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img