Vajza që mendon se është kalë, e ndjekin me mijëra njerëz në rrjetet sociale (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:11 27-05-2019 Vajza që mendon se është kalë, e ndjekin me mijëra njerëz në rrjetet sociale (VIDEO)

Emri i saj është Ayla Kirstine, një vajzë që mendon se është një kalë.

Ajo jeton në Norvegji dhe beson se në trupin e saj është i ‘burgosur’ shpirti i një kali të egër.

Ajo ka një faqe në instagram ku poston shumë herë ndersa vrapon në rrugë dhe vrapon si kalë. Madje shumë përdorues e shikojnë me humor dhe e përgëzojnë.

'E kuptova që në moshën 4-vjeçare që isha e lindur për t’u bërë një kalë,' tha norvegjezja në një intervistë për 'Daily Star'.

Ajo ka mbi 24 mijë ndjekës në instagram dhe videot e saj klikohen pafund.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012770891189575
array(1) { ["section"]=> string(88) "vajza-qe-mendon-se-eshte-kale-e-ndjekin-me-mijera-njerez-ne-rrjetet-sociale-video-165898" }