Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Vajza paturpësisht ofron trupin për një tatuazh falas dhe ja ç’përgjigje merr

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img