Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

“Vajza, mos shikoni Audin, por atë që e nget”, modelja “shpërthen” ndaj gazetarit: Kafshë, gomar, si të mban gruaja në shtëpi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vrasja e 18-vjeçares Marigona Osmani nga bashkëshorti dhe miku i tij ka qenë lajmi i ditës në Kosovë. Në rrjet kanë plasur debate dhe kritika të shumta ndaj dy autorëve, teksa sot janë mbajtur protesta edhe nga qytetarë të ndryshëm në Kosovë.

Një prej deklaratave që ka nxitur debate të shumta në rrjet ka qenë ajo e analistit Xhevdet Pozhari.

Ai ka thënë se pas vrasjes së 18-vjeçares në Ferizaj “vajzave iu duhet rikujtuar sa më shpesh se nuk është me rëndësi vetura Audi A8, por gomari që e nget atë”. Edhe modelja Arta Nitaj nuk mund të qëndronte pa reaguar ndaj gazetarit.

Nitaj e ka quajtur ‘debil’ Pozharin, duke u shprehur se nuk e di se si e ka marrë gruaja që e ka në shtëpi.

“Gomar vet, debill…Kafshe, sdi qysh tka mar gruja qe e ki nshpi”, ka shkruar modelja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img