Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Vajza modele e Mihal Delijorgjit ‘lë pa fjalë’ Arian Çanin: Nuk kam veshur asgjë poshtë… Gazetari: Mos ia fut kot! (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d05099c36a861410a08d819fcbd2c9e2

Kleoniki Delijorgji, vajza modele e biznesmenit Mihal Delijorgji, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Arian Çanit. Ish-Miss Shqipëria 2012, prej dy vitesh tashmë ka vendosur t’i dedikohet muzikës.

Përveç risive në jetën e saj artistike, 24-vjeçarja tërhoqi jo pak vëmendje me veshjen, duke lënë në një moment “të habitur” drejtuesin e “Zonë e Lirë”. Ajo mbante veshur një kostum të bardhë, xhaketa e të cilit ishte e hapur… poshtë saj Kleoniki tha se nuk kishte veshur asgjë.

Arian Çani: Ça ke veshur Kleoniki poshtë xhaketës tënde, sepse shoh që ke një gjë tmerrësisht transparente…

Kleoniki Delijorgji: Po asgjë s’kam veshur.

Arian Çani: Mos ia fut kot!

Kleoniki Delijorgji: Po pse çfarë ka?

Arian Çani: Ke vetëm xhaketën? Për një moment tani që lëvize, paf të lëvizi xhaketa dhe op ngela për një moment…

Kleoniki Delijorgji: Po pse ngele?

Arian Çani: Sepse rrallë ndodh që të të vijnë gocat veshur kaq bukur në studio…

Kleoniki Delijorgji: E vërtetë.

Arian Çani: Kjo është  e vërtetë, me një elegancë të paparë.

Më shumë

spot_img
spot_img