Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

“Vajza më e mirë në botë”, DJ Geek uron me fjalë zemre Dafina Zeqirin për ditëlindje (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot ditëlindjen. Në 33-vjetorin e saj, ajo ka marrë dhurata e urime të shumta, por sigurisht urimin më special ia ka bërë i dashuri, Dj Geek.

Ky i fundit ka postuar dy fotograf me kënëgëtaren, të papublikuara më parë, ku i ka dedikua disa fjalë zemre.

“I uroj vajzës më të mirë në botë ditëlindjen më të lumtur sot! Ti je me të vërtetë gruaja më e madhe, më mbështetëse dhe më e kujdesshme që dikush mund të kërkojë ndonjëherë, dhe unë jam shumë me fat që të kam në jetën time! Te dua shume! Ps. dukesh më e re se kurrë!@dafina.zeqiri:, shkruan Dj Geek.

Më shumë


spot_img
spot_img