Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Vajza mbyllni sytë! Capital T tregon trupin e palestruar dhe po përgatitet për një darkë romantike (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Capital T është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në showbizin shqiptar.

Së fundmi reperi ka publikuar një foto, në të cilën shfaqet pa bluzë, duke nxjerr në pah muskujt dhe trupin e palestruar?

“Duke u bërë gati për një darkë romantike”, shkruan ai në foton e publikuar në rrjetet sociale, pa dhënë ndonjë detaj shtesë se kush është vajza me të cilën do dali.

Reperi është përfolur për një lidhje të mundshme me modelen Adrola Dushi, ndërsa ende nuk dimë nëse dyshja janë në një lidhje dashurie, deri në momentin që ata të konfirmojnë apo mohojnë diçka të tillë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img