Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vajza “mbani frymën”, foto e fundit e Butrintit para pasqyrës do ju lërë gojë hapur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Butrint Imeri ka qenë gjithmonë në qendër të medieve rozë, kjo pasi është përfolur për lidhjet e mundshme me vajzat e bukura të ekranit shqiptar.

Prej kohësh këngëtari la pas dore projektet muzikore për shkak të pandemisë, duke iu përkushtuar palestrës.

Ai vazhdimisht ndan me ndjekësit foto nga palestra, por së fundmi këngëtari është shfaqur i zhveshur në pjesën e sipërme, ndërsa tregon muskujt e formësuar para pasqyrës.

Këtë verë pritet që Butrint Imeri të vijë me projekte muzikore të reja, si dhe me koncerte për fansat e shumtë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img