Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Vajza i kërkon të ndahen, shqiptari hakmerret dhe i publikon videot intime në faqen pornografike, ish e dashura: Makthi filoi kur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është dënuar pasi akuzohet se ka publikuar videot intime me ish të dashurën në një faqe pronografike.

Mediat greke bëjnë me dije se 25-vjeçari nga Shqipëria ka publikuar video intime që ka pasur me të dashurën për tu hakmarrë pasi ajo i kishte kërkuar që të ndahen.

Ish e dashura ka treguar se ishte lidhur me shqiptarin në vitin 2015, atë kohë vetëm 15 vjeçe. Ajo tregoi se e donte dhe se kishte besim të verbër tek ai.

“Makthi filloi, pasi autori kishte në posedim të videos me momentet tona personale, të cilat ai i kishte siguruar se askush nuk do t’i shihte. E lejova ti bënte sepse e doja, kisha besim të verbër në të dhe ai tha se më donte”, tha vajza.

Pasi vajza u nda nga shqiptari pas pak vitesh, ai i publikoi videot intime të tyre në një faqe pornografike, ndërsa me profile të rrema i shkruante se do t’i shkatërronte jetën.

Gjykata e Volos ditën e djeshme ka marrë vendimin për të dënuar shqiptarin, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, me 4 vite burg.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img