Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vajza e tij feston 23-vjetorin, Lefter Maliqi me urim të ndjerë: Je këshilltarja jonë më e mirë, uroj të bëhesh Prokurore e shkëlqyer

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e sotme është e veçantë për deputetin opozitar, Lefter Maliqi, pasi vazja e tij feston ditëlindjen.

Maliqi ka postuar një foto të vajzës në rrjetet sociale, teksa shkruan se ajo është këshilltarja e tyre më e mirë. Ndër të tjera Lefter Maliqi ka zbuluar e vajza e tij sot mbush 23-vjeç dhe që studion për Drejtësi Kriminale Europiane në kontekstin global në Hagë – Holland.

“Edhe 100 Pranvera, krenaria jone! Ti dhe motra, jeni frymëzimi dhe motivimi yne si prinder, per te ecur perpara në cdo sfidë. Je këshilltarja jone më e mire. Sot mbush 23-vjece, u rrite dhe studion për Drejtësi Kriminale Europiane ne kontekstin global në Hagë – Holland, në vitin e 5-të dhe te fundit .Të uroj të jesh e drejtë në jetë dhe të behesh Prokurore ose Gjyqtare e shkëlqyer. Të uroj gjithë të mirat e botes, plot fat, suksese dhe lumturi. Happy birthday” shkruan Maliqi në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img