Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vajza e Përparim Telës dhe një prej motrave që ai vrau në Astir, do trafikohej, familja greke nuk e pranoi sepse ka një tipar të veçantë dallues (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db28f14a33d178ad7e1e03e4cc7cb6d8

Vajza që shikoni në foton e mësipërme quhet Mimoza, është vajza e Përparim Telës dhe Kristina Bardhit, një prej dy motrave që 59 vjeçari vrau me breshëri plumbash mëngjesin e 31 dhjetorit 2020.

Top Channel shkruan se Mimoza është nisur të trafikohej por nuk është pranuar nga familja greke që e kishte kërkuar pasi kishte një tipar të veçantë, tejet dallues, i cili mund të bënte që ajo të zbulohej shpejt.

Mimoza është 30 vjeçe dhe që në lindje, ka një sy ngjyrë jeshil dhe një sy ngjyrë kaf.

Kujtojmë se, mëngjesin e 31 dhjetorit Përparim Tela shkoi në shtëpinë e dy motrave Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani, me të cilat kishte marrëdhënie intime, dhe i qëlloi të dyja për vdekje. Dje, vëllai i tyre Bashkim Metani ka thënë se Përparimi kishte 10 fëmijë me dy motrat, të cilët i kishte trafikuar.

booo.jpg

krrrrrrr.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img