Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Vajza e Jozefina Topallit përfshihet në fushatë, si rrallë herë publikon foton e Shkodrës dhe jep mesazhin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli gjatë gjithë kësaj kohe ka zgjedhur që të qëndrojë në hije duke mos u përfshirë në botën e politikës. Rrallë herë e kemi parë atë të diskutojë ose të reagojë në lidhje me çështjet politike.

Duke qenë se jemi në prag të zgjedhjeve edhe Megi nuk ka shpëtuar pa u përfshirë në fushtatë. Ajo ka sjellë një foto të Shkodrës në vitin 2005 ku rrugët e të cilës shihen të jenë të shkatërruara.

Ajo ka lënë që njerëzit të perceptojnë ndryshimin që është bërë që prej atyre viteve me impenjimin e madh të Jozefina Topallit në investime për ndryshimin e këtij vendi.

174142138 207076294196110 1173992918368616941 n
Foto e shperndare nga Megi Topalli
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img